• Giriş Alanları

  Giriş Alanları

  Kapalı Otopark
  Güvenlik
  Elektronik Bariyer ve Kartlı Geçiş Sistemi
  Resepsiyon

 • Ofisler

  Ofisler

  BORKONUT NİŞ’in A ve B olarak iki bloktan oluşan ana yapısı ise 55 m² den 150 m² ye kadar çeşitli metrekarelerde ofis seçenekleriyle ve istenildiğinde tüm katı alarak 850 m² ye kadar tek bir ofis dahi yapmaya elverişli tasarımıyla bölgenin ilk ve kullanıcı dostu esnekliğinde adeta benzersiz bir baş yapıttır.
  BORKONUT NİŞ ofis katları, modern donanımı, aydınlık ve ferah mimarisi, her türlü teknolojik alt yapısı ile iş hayatına yeni bir soluk ve anlam katıyor. Ofis katlarının yanı sıra her iki binanın çatı katında ofis sahiplerinin kullanabileceği arşiv alanları (Toplam 160 m²) ile bir iş yerinde ihtiyacı duyulabilecek tüm özellikleri tek bir çatı altında birleştirmektedir.

 • Toplantı Salonları

  Toplantı Salonları

  Yapıda ortak olarak kullanıma açık iki adet toplantı odası mevcuttur. Bir tanesi 51 m² olup, hem konferans hem de toplantı amaçlı kullanıma hizmet ederken, diğeri 18 m² olup ofis sahiplerinin küçük toplantıları yapabilecekleri bir mekan olacaktır.

 • Sosyal Alanlar

  Sosyal Alanlar

  Modern iş yaşamında en yüksek sermaye zaman kavramıdır. Geriye kalan her şeyin telafisi mümkündür. Ofisinizle aynı binada toplantı yapabilir, hızlıca arşivinizden bir belgeye göz atabilirsiniz. Öğle yemeği için restorana yürüyerek ulaşabilir, yemekten sonra kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

 • Arşiv Odaları

  Arşiv Odaları

  Ofis katlarında, şirketinize ait belgeleri güvenli bir biçimde arşivleyeceğiniz bir arşiv odası bulunmakta.