Lokasyon

BORKONUT NİŞ; Samsun’un İlkadım İlçesi’nin Kılıçdede Mahallesi’nde yer almakta olup 100. Yıl, İlkadım, Atatürk ve Muhittin Özkefeli Bulvarı gibi yerel yol ağları ile çevrilmiştir. Ülkem Sokak üzerinde ve Samsun şehir merkezindedir.
BORKONUT NİŞ’in karşısında Adalet Sarayı ve Bölge İstinaf Mahkemeleri,doğusunda AVM, Otel, Doğu Park Rekreasyon Alanı ve Samsunspor Spor Tesisleri, güneyinde Samsun 19 Mayıs Stadyumu, Gülsan Sanayi Bölgesi ve
yerleşim alanları bulunmaktadır. Otomobil, otobüs ve hafif raylı sistem ile kolayca ulaşılabilen BORKONUT NİŞ, konumu itibariyle merkeze yakın, popülaritesi ve kalitesi yüksek bir semtte olup, ileride popülaritesi daha da artacak prestijli bir konumdadır.
BORKONUT NİŞ, ayrıca denize ve Mert Irmağı’na yakın olup, büyük oranda deniz ve ırmak manzaralıdır.
Bu güne kadar Samsun’da konutlar, işyerlerine çevrilerek ofis olarak kullanılmakta idi. Fakat BORKONUT NİŞ dünya standartlarında ofisler örnek alınarak , gerek dış cephe tasarımı, gerek katlarındaki esnek planlama anlayışı, gerekse donatılacağı mekanik ve elektriksel üst düzey imalatlar ile Samsun’da ofis anlayışını değiştirecek, ilk olacak, Samsun silüetine ve İlkadım İlçesi’ne büyük katkı sağlayacaktır.